Powstanie firmy "Rozkwit" zanotowano w 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ogrodniczych i rolnych. Z czasem wymogi gospodarki wolnorynkowej wywarły potrzebę poszerzenie asortymentu, który na dzień dzisiejszy obejmuje ponad 10 000 artykułów. "Rozkwit" posiada trzy placówki sprzedaży detalicznej i jedną sprzedaży hurtowej. Powierzchnia największego centrum handlowego wynosi ponad 400 m2, gdzie znajduje się najszerszy asortyment wszelkich urządzeń.

W ofercie firmy znajdują się m.in. artykuły ogrodnicze, rolnicze, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, ogrodowo i leśne urządzenia spalinowe.

Firma "Rozkwit" jest dealerem lub punktem patronackim wielu dominujących w tej branży światowych firm takich jak: MTD, Gutbrod, Victus, Granja, Agroma, Makita, Oleo-Mac, B&D, Perles, Honda.
Prowadzi również sprzedaż osprzętu do powyższych urządzeń.

W szerokiej ofercie naszych produktów można znaleźć także urządzenia spawalnicze, maszyny budowlane, agregaty prądotwórcze, sprężarki i narzędzia pneumatyczne.

Firma stara się docierać bezpośrednio do klientów indywidualnych jak również do lokalnych przedsiębiorstw poprzez zakrojoną na szeroką skalę reklamę i formę sprzedaży bezpośredniej.
© Bluebird 2008